O nas


Biuro Podróży Obieżyświat działa na Rynku od 1998 roku.

Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji imprez dla dzieci i młodzieży.
Uczestnicy naszych wycieczek to grupy przedszkolaków, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, szkół średnich.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 500 propozycji imprez dla naszych młodych klientów.
Posiadamy bardzo bogatą ofertę wycieczek krajowych o różnych profilach edukacyjnych: wycieczki krajoznawcze, agroturystyczne, artystyczne, wyprawy górskie, zielone szkoły, wycieczki kilkudniowe krajowe i zagraniczne oraz ciekawe spotkania warsztatowe, które przeprowadzamy na terenie Państwa Instytucji. Programy naszych imprez zostały dobrze przemyślane, tak aby uczestnicy w pełni wykorzystali czas, zobaczyli ciekawe miejsca     a poprzez rekreację, zabawę i naukę zyskali wiele niezapomnianych wrażeń.

 

Serdecznie zapraszamy także do naszego Magicznego Domku położonego w Głogoczowie k/Krakowa - jedynego, niezwykłego miejsca w okolicy, gdzie dzieci przybywają aby przeżyć wspaniałą przygodę, która na długo pozostanie w ich pamięci. W Magicznym Domku realizujemy ciekawe programy dostosowane do każdej grupy wiekowej zarówno dla całkiem małych turystów ale także programy gier terenowych, survivalowych dla starszej „młodzieży”. 
Pełna informacja na stronie
 www.magicznydomek.net, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Od początku naszej działalności postawiliśmy na profesjonalną obsługę naszych imprez, sprawdzonych pilotów, przewodników z pełnymi uprawnieniami, wiedzą merytoryczną, zdolnościami pedagogicznymi, którzy potrafią zainteresować dzieci i zorganizować naszym klientom bezpiecznie i przyjemnie czas na wyjazdach i wycieczkach.
W naszej pracy staramy się aby każda grupa i uczestnik czuł się wyjątkowo.


Profesjonalna kadra, bezpieczne autokary, sprawdzone ośrodki i pensjonaty, bogaty program imprez stawiają nas w czołówce biur organizujących bezpieczny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

 

Nasze biuro prowadzi również portal internetowy z największą w Polsce bazą atrakcji turystycznych przeznaczonych dla turystyki rodzinnej, dziecięcej, młodzieżowej www.turystykadzieci.pl.

 

Biuro Podróży Obieżyświat zostało uhonorowane nagrodą w konkursie organizowanym przez Krakowską Izbę Turystyki „Odys 2005” w kategorii            za najlepszą ofertę własną w turystyce młodzieżowej.

 

W uznaniu wysokich standardów działania i uzyskania bardzo dobrej pozycji na rynku zostaliśmy Liderami Polskiej Turystyki 2007 w kategorii: Organizatorzy Turystyki Dzieci i Młodzieży w rankingu organizowanym przez pismo branżowe Rynek Podróży.


Zbiór referencji, podziękować i ciepłych słów od Naszych Klientów jest dostępny w siedzibie biura przy ul. Masarskiej 9/98 w Krakowie, do której serdecznie Wszystkich zapraszamy! 

Biuro Podróży Obieżyświat posiada Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Małopolskiego nr 26 wydany       w 1999 roku 
oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Organizatorówi i Pośredników w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

 

 

BIURO PODRÓŻY "OBIEŻYŚWIAT"
ul. Masarska 9/98
31-534 Kraków
Tel.fax: 12 656-61-24, 12-353-15-00
Kom: 517-822-755
 
 

© 2010-2014 Obiezyswiat.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt Grupa Sart