Aktualności

Co u nas słychać?

28 marca 2023

25 lat Biura Podróży Obieżyświat! Przygotowania do obchodów

Rozpoczynamy obchody Jubileuszu 25 lecia Biura. Nasza przygoda z turystyką dzieci i młodzieży rozpoczęła się w 1998 roku.

17 lutego 2023

Zapisy na wycieczki szkolne sezon wiosna/lato 2023

Poszukujecie oryginalnych wycieczek dla swoich uczniów? Napiszcie lub zadzwońcie do nas! Mamy setki propozycji aktywności dla każdej grupy wiekowej.

21 grudnia 2022

Życzenia świąteczne dla Naszych Klientów

„Podróże skurczyły świat, niech więc zbliżają do siebie ludzi”❤️ Przeczytaj nasze życzenia dla Was!

4 listopada 2022

Przygotowujemy oferty na wycieczki wiosna 2023!

Już czas zastanowić się nad tym gdzie pojedziecie na wycieczkę wiosną 2023 roku? Wysyłamy propozycje i kalkulacje naszych imprez.

14 października 2022

Dzień Nauczyciela! Życzenia od nas dla Państwa

Wszystkiego co najlepsze z okazji Waszego Święta! W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, w dniu święta wszystkich nauczycieli, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

9 października 2022

Ruszyły zapisy na Andrzejki!

Zorganizuj wycieczkę Andrzejki pełne Magii. Już od dzisiaj rozpoczęliśmy zapisy na wycieczki Andrzejkowe do Magicznego Domku. Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę.

29 września 2022

Poszukujesz ofert naszych wycieczek? Zadzwoń lub napisz poprzez kontakt!

W związku z szybko zmieniającymi się cenami biletów wstępu, paliw, zmianami kursu walut wszystkie kalkulacje naszych wycieczek przygotowujemy na bieżąco! Zadzwoń lub napisz do nas?

3 września 2022

Jesienne wycieczki czas zorganizować!

Jeśli macie ochotę wybrać się z naszym biurem na fajną, jesienną wycieczkę to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mamy kilkaset propozycji dla każdej grupy od przedszkola po szkoły średnie.