Aktualności

Co u nas słychać?

4 listopada 2022

Przygotowujemy oferty na wycieczki wiosna 2023!

Już czas zastanowić się nad tym gdzie pojedziecie na wycieczkę wiosną 2023 roku? Wysyłamy propozycje i kalkulacje naszych imprez.

14 października 2022

Dzień Nauczyciela! Życzenia od nas dla Państwa

Wszystkiego co najlepsze z okazji Waszego Święta! W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, w dniu święta wszystkich nauczycieli, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

9 października 2022

Ruszyły zapisy na Andrzejki!

Zorganizuj wycieczkę Andrzejki pełne Magii. Już od dzisiaj rozpoczęliśmy zapisy na wycieczki Andrzejkowe do Magicznego Domku. Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę.

29 września 2022

Poszukujesz ofert naszych wycieczek? Zadzwoń lub napisz poprzez kontakt!

W związku z szybko zmieniającymi się cenami biletów wstępu, paliw, zmianami kursu walut wszystkie kalkulacje naszych wycieczek przygotowujemy na bieżąco! Zadzwoń lub napisz do nas?

3 września 2022

Jesienne wycieczki czas zorganizować!

Jeśli macie ochotę wybrać się z naszym biurem na fajną, jesienną wycieczkę to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mamy kilkaset propozycji dla każdej grupy od przedszkola po szkoły średnie.

13 czerwca 2022

Wakacje 20022 w Magicznym Domku!

Dziesięć turnusów półkolonii dla dzieci w wieku 5-10 lat. Zapisz swoje dziecko na półkolonię w niezwykłym miejscu, z ciekawym programem, dojazdem z Krakowa, 3 posiłkami i super kadrą.

15 maja 2022

Grafik na wycieczki szkolne zamknięty!

Nie zapisujemy już żadnych nowych grup na wycieczki w maju i czerwcu! Dotyczy to zarówno wycieczek biurowych jak również wyjazdów do Magicznego Domku.

13 kwietnia 2022

Wielkanocne życzenia dla Naszych Klientów

Na Wielkanocne Święta dla każdego Naszego Klienta