« Wróć do aktualności

Sklep Podróżnika Obieżyświat

Wystartował nowy projekt naszego biura! Sklep Podróżnika Obieżyświat. Dla wszystkich miłośników podróży i szeroko pojętej turystyki.

Być może ktoś będzie miał ochotę napić się kawy z Etiopii, ktoś inny zapragnie przy świecy w kształcie wieży Eiffla lub Big Bena spędzić miły wieczór. /A może i kawa i świeca?/ Dla kogoś ciekawe okażą się nasze zabawki przybyłe z Peru a może to właśnie wśród Was znajdzie się ktoś dla kogo istotne będą nasze indyjskie pufy.  A może ktoś kupi u nas w sklepiku torebkę handmade lub jakiś drobiazg który podaruje bliskiej osobie. Być może poszukujecie hamaka, który spełni Wasze oczekiwania? Mamy u nas model prosto z Peru. Kupujcie kadzidła i wracajcie do zapachów i wspomnień z Waszych wypraw. A Być może planujecie jakiś zakup na prezent z Polski? Lub po prostu nabędziecie przyjemny Kubek Turysty. /i dorzucicie kamień wakacyjny ręcznie malowany?/. Wszystko to odnajdziecie w naszym sklepie Podróżnika Obieżyświat!

Każdego tygodnia dokładamy kolejne produkty. Nasz sklep ma dopiero 9 kategorii ale już ponad 240 produktów. Jak na dosyć krótki czas od pomysłu do realizacji myślę, że nie jest to zły wynik. Stany magazynowe nie są duże dlatego proszę o wyrozumiałość bo potrzebujemy jeszcze trochę czasu aby to ogarnąć, niemniej jednak chcielibyśmy już wystartować. Zawsze możecie do nas napisać i dać znać czego potrzebujecie? /kolor lub produkt?/ Być może pewne niedociągnięcia się pojawią ale cały czas będziemy się rozwijać, uczyć i podnosić nasz poziom obsługi.
W najbliższym czasie uruchomimy też kolejne kategorie między innymi SMAKI PODRÓŻY z kawami, herbatami i przyprawami z różnych stron świata.

Dlatego już teraz zapraszamy Was abyście zaglądali do nas bo cały czas będziemy dokładać produkty i rozwijać nasz sklep Podróżnika Obieżyświat.

Zapraszamy: https://sklep.obiezyswiat.net/

zespół BP Obieżyświat